Bonus Veren İddaa Siteleri

İddaa oynamak son birkaç yıldır 7’den 70’e herkesin uğraş alanı oldu. Durum böyle olunca birçok iddaa sitesi türedi. Bu siteler arasında yerli olanları, yabancı olanları, hakkıyla hizmet verenleri ve amacı sadece oyuncuların paralarını almak olan siteler var. Biz bu siteler arasında yer alan bonus veren iddaa siteleri hakkında bilgi vereceğiz. Diğer sitelere zaten daha önce yayınladığımız yazılarımızda değinmiştik.

Bonus veren iddaa siteleri iddaa oyuncuları için büyük bir nimettir. Çünkü kendi paralarının yanı sıra hediye edilen bonusları ile de kupon yapabilen iddaa oyuncuları daha fazla para kazanma şansı elde etmektedir. Sitelerin amacı her ne kadar bonus hediye ederek oyuncuları kendilerine bağlamak olsa da hediye ettikleri bonuslar oyuncuların işine yaradığından her iki taraf için de karlı bir şeydir bonus verilmesi. Misal bir sitede 100 liralık kupon oynamak sitiyorsanız ve o siteye üye olduğunuzda hesabınıza 20 liralık bonus tanımlandı. Bu durumda 100 lira yerine 120 liralık iddaa kuponu oynarsınzı ve böylece kazanacağınzı parayı da arttırmış olursunuz.Böyle bir durumda bonus veren bir sitede mi yoksa bonus vermeyen sıradan bir sitede de mi iddaa kuponlarınızı oynamak isterdiniz? Elbette ki bonus veren sitelerde iddaa kuponlarınızı oynarsınız.bonus veren iddaa siteleri, Bonus veren yabancı iddaa siteleri, siteleri bonus veren güvenilir iddaa siteleriBonus veren yabancı iddaa siteleri hangileridir bilmeyen oyuncular için birkaç tane tavsiye site yazacağız. Ancak bundan evvel sizlere tekrar hatırlatmak isteriz ki sadece güvenilir olan siteler de iddaa kuponlarınızı oynamalısınız. Bizim sizlere tavsiye ettiğimiz iddaa siteleri bonus veren güvenilir iddaa siteleridir. Bets10.com, superbahis.comi youein.com, rivalo.com, betin.com, betboo.com güvenilir bonus veren yabancı iddaa siteleridir. Bu sitelerde iddaa oynarsanız hem yüksek oranlar üzerinden oynamış hem de güvenilir bir yerde iddaa oynamış olursunuz.

Tavsiye ettiğimzi siteler hem para yatırma hem de ilk üyelik bonusu vermektedir. Mesela bu sitelerden herhangi birine daha önce hiç üye olmadıysanız üye olduğunuzd ailk üyelik bonusu kazanırsınız. Üye olup sonrasında hesabınıza para yatırdığınızda ise para yatırma bonusu hesabınıza tanımlanacaktır.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir