İddaa 0/1 Nasıl Oynanır?

İddaa oynayabilmek için farklı tahmin türlerine yönelmek istiyorsanız bugün ele aldığımız idaa 0/1 nasıl oynanır konusunu incelemeniz yararınıza olacaktır. İddaa kuponu oluşturabilmek için kullanabileceğiniz birçok farklı tahmin türü bulunmaktadır. Bu tahmin türleri arasında toplam gol sayısı, maç sonucui ilk yarı tahmini, karşılıklı gol durumu vb. birçok tahmin bulunmaktadır. 0/1 tahmini de bir tür tahmin çeşididir. Peki; iddaa 0/1 nedir? İddaa 0/1 iki futbol takımı arasında oynanacak bir futbol müsabakasının ilk yarısı ve ikinci yarısı için tahminde bulunmadır.

Bu tahmin türüne göre maçın ilk yarısında iki futbol takımı arasında golsüz ya da gollü beraberlik olacak ve maçın ikinci yarısında ev sahibi takım öne geçerek maçı kazanacak demektir. Örnek vermek gerekirse Trabzonspor ile Bursaspor arasında bir maç oynanacağını düşünelim. Bu maçın ilk yarısında gollü ya da golsüz beraberlik olur ve ikinci yarıda Trabzonspor Bursaspor’u yener diye düşünüyorsanız 0/1 oynayabilirsiniz. Aşağıdaki skorlara göre bitecek bir maç için oynayacağınız 0/1 tahmini tutacaktır. Bizim verdiğimiz skorlar dışında da skorlar oluşabilir. Önemli olan 0/1 şartının sağlanmasıdır.

İlk Yarı İkinci Yarı
Trabzonspor 0-0 Bursaspor Trabzonspor 1-0 Bursaspor
Trabzonspor 1-1 Bursaspor Trabzonspor 3-1 Bursaspor
Trabzonspor 2-2 Bursaspor Trabzonspor 4-3 Bursaspor
Trabzonspor 3-3 Bursaspor Trabzonspor 4-3 Bursaspor
Trabzonspor 4-4 Bursaspor Trabzonspor 5-4 Bursaspor
Trabzonspor 5-5 Bursaspor Trabzonspor 7-6 Bursaspor
Trabzonspor 6-6 Bursaspor Trabzonspor 8-7 Bursaspor

İddaa oynamak için internet sitelerini tercih ediyorsanız 0/1 tahminine göre kupon oluşturmanız birkaç tıklama yapmanız demektir. Ancak siz hala inernet sitelerinin güzelliğinin ve kolay iddaa oynatabildiğinin farkına varamayıp da gerçek kupon üzerinde iddaa oynuyorsanız aşağıdaki iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyerek kupon üzerinde nasıl 0/1 oynayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Görselde de gördüğünüz üzere hangi maç için tahminde bulunacaksanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemeniz yapmanız gereken ilk şeydir. Maç kodunu işaretledikten sonra “İY” alanındaki “0” ve sonra da “MS” alanındaki “1” yazılı kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.iddaa 0/1 nasıl oynanır, iddaa 0/1 nedir, iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir