İddaa 1.5 Üstü Kuponda Nasıl Oynanır?

Bugün de sizlere bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu sefer iddaa 1,5 üstü nasıl oynanır detaylı anlatımı ile size iddaada 1,5 üstünü nasıl oynayacağınızı öğreteceğiz. Ancak bundan önce 1,5 üstü ne demek bu konuda bilgi verelim istedik. Sonuçta bir şeyin ne demek olduğunu bilmeden onu kullanmayı öğrenmek zor olacaktır. Neyse konuyu dağıtmadan bilgi vermeye başlayalım. İddaa da 1,5 üstü demek oynanan maçta en az 2 gol ve daha fazla gol atılacak demektir. Mesela A takımı ile B takımı üzerinden konuyu biraz daha açalım. A takımı ile B takımının arasında oynanan maç için 1,5 üstü oynanır ise bu maçta en az 2 gol atılması gerekir ki oynanan maç tutsun. A takımı ile B takımının oynayacağı maçın sonucunda aşağıdaki gibi gol sayısı olur ise maç tutar veya yatar. Örnek skorlara göre hangi durumlarda oynanan 1,5 üstünün tuttuğuna buyrun beraber bakalım.

İdda 1,5 üstü kuponda nasıl oynanır, iddaa kuponunda 1,5 üstü nasıl oynanır, iddaa kuponunda 1,5 üstü nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa 1,5 üstü nasıl oynanır detaylı anlatım.

A takımı 1-0 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda 2 gol olmadığı için maç yatmıştır.)

A takımı 0-1 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda 2 gol olmadığı için maç yatmıştır.)

A takımı 0-0 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda 2 gol olmadığı için maç yatmıştır.)

A takımı 1-1 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

A takımı 2-0 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

A takımı 0-2 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

A takımı 1-2 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

A takımı 1-3 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

A takımı 3-1 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

A takımı 2-1 B Takımı ( maçın sonucunda toplamda en az 2 gol olduğu için maç tutmuştur.)

İddaa 1,5 üstü kuponda nasıl oynanır teorik olarak anlatmış olduk. Şimdi de iddaa kuponunda 1,5 üstü nasıl oynanır resimli olarak anlatmaya devam edelim. Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere Liverpool-Lille maçı için 1,5 üstü oynanmıştır. Bu maça 1,5 üstü oynanmak için öncelikle maç kodu alanına maçın kodu giirlmiş ve sonrasında toplam gol alanındaki 0-1 kutucuğu işaretlenmiş, bunun ardından da Alt-Üst alanındaki “Ü” kutucuğu işaretlenmiştir. Bu şekilde işaretlemeler yapıldığında kupona Liverpool-Lille maçı için 1,5 üstü bahsi oynanmış oldu. Biz de böylece iddaa kuponunda 1,5 üstü nasıl oynanır sizlere anlatmış olduk. Daha yüksek iddaa oranlarıyla kuponunuzu oynamak isterseniz sitemizdeki yabancı iddaa sitelerinin isimlerine tıklayarak yabancı iddaa sitelerine gidip buralarda daha yüksek oranlar ile kuponlarınızı oynayabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir