İddaa 4-6 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamaya henüz başlamış bir oyuncuysanız ya da bayağıdan beri iddaa oynuyor ama farklı tahmin türlerini denememiş bir oyuncuysanız makalemizi daha dikkatli okumanızda fayda var. Biliyorsunuz ki düzenli olarak paylaşımlarda bulunup sizlere iddaa ile ilgili herhangi bir eksiğiniz kalmasın diye bilgi veriyoruz. Farklı iddaa türlerinden tutunda da nasıl iddaa oynayarak para kazanacağınıza kadar birçok farklı konuya değiniyoruz. Bu kez değineceğimiz konu ise iddaa 4-6 nasıl oynanır konusu olacak. Teorik olarak bilgi verdikten sonra daha net anlamanız için iddaa 4-6 nasıl oynanır resimli anlatım yaparak aklınızda kalabilecek soru işaretlerini yok edeceğiz.

Ancak tüm bunlardan önce iddaa 4-6 ne demek buna değineceğiz. Temel olmadan ev yapılmaz ne de olsa, öyle değil mi? Önce 4-6 nedir açıklama yaparak bir temel atalım sonra üstüne katlarımızı çıkarız. 4-6 demek oynanacak bir maçın sonucunda en az 4 ve en fazla 6 gol olacak demektir. Yani bunu bir sayı doğrusu gibi düşünürseniz maçın sonucunda toplam 0,1,2,3,7,8,9…. Şeklinde skorlar olursa oynanacak 4-6 tahmini yatar. Eğer maçın sonucunda toplam gol sayısı 4,5,6 olursa bu kez oynanan 4-6 tahmini tutar.

Daha açıklayıcı olması açısından şöyle bir skorlu örnek verelim. Xspor ile Yspor arasında bir maç oynanacakmış gibi hayal edin. Bu maçın sonucunda xspor ile ysporun birbirlerine atacakları gol sayısının toplamı en az 4 ve en fazla 6 olmalıdır. Aşağıdaki skorlara göre bitecek her bir maç için oynanacak 4-6 gol tahmini tutar.

Xspor 4-0 Yspor

Xspor 4-1 Yspor

Xspor 4-2 Yspor

Xspor 0-4 Yspor

Xspor 1-4 Yspor

Xspor 2-4 Yspor

Xspor 3-1 Yspor

Xspor 3-2 Yspor

Xspor 3-3 Yspor

Xspor 1-3 Yspor

Xspor 2-3 Yspor

Xspor 2-2 Yspor

Örnek skorları incelerseniz tam olarak iddaa 4-6 nedir daha iyi kavrayabilirsiniz. Kupon üzerinde nasıl oynanacak konusuna gelirsek o da aynen şöyle oluyor. Öncelikle maçın kodunu maç kodu alanına işaretliyoruz ardından toplam gol alanında yer alan 4-6 yazılı kutucuğu işaretliyoruz. Aşağıdaki resimde örnek olarak .. kodlu maça 4-6 oynanmıştır.iddaa 4-6 nasıl oynanır, iddaa 4-6 nedir, iddaa 4-6 nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa 4-6 ne demek

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir