İddaa Nasıl Tutturulur?

Birçok takipçimizin merak ettiği ve sık sık dile getirdiği bir konu olan iddaa nasıl tutturulur konu ile karşınızdayız. Bugün size vereceğimizi bilgilere göre kuponlarınızı yaparsanız büyük ihtimalle kazançlı çıkacaksınızdır. Tabii hangi maçlara, hangi durumlarda iddaa oynuyor olduğunuz önemli bir noktadır. Neyse konu hakkında bilgi vermeye geçelim, biz genel anlamda size iddaa nasıl tutturulur aktaralım gerisinde kuponlarınızı oluşturmak sizin becerinize kalmış bir şeydir.

İddaa tutturmanın ilk kuralı iyi bir analizci olmaktan geçer. Ne alaka iyi bir analizci olmak diyenleriniz var ise bu yüzden. İyi bir analizci iddaa oynayacağı maçlar için maç öncesinde bazı incelemeler yapar ve buna göre kuponlarını oluşturur bu da kuponun tutma şansını arttırır. Mesela X takımı ile Y takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacağını varsayalım. Bu karşılaşmada birbiri ile mücadele edecek olan takımların kadrolarını, kadroların kondisyon durumunu, takımın puan ihtiyacını, takımlardaki sakatlıkları ve diğer olası problemleri ya da iyileştirmeleri analiz etmeniz takımların maçta sergileyeceği performansı tahmin etmenizi sağlayacaktır. Bir takıma sırf adının büyüklüğünden dolayı iddaa oynarken güçlüymüş muamelesi yaparsanız çok şey kaybedersiniz. Çünkü maçta sahaya çıkacak olan şey takımların isimleri değil kadroları. Bir takımın kadrosu ne kadar iyi ise o kadar o takım güçlüdür.iddaa nasıl tutturulur, İddaadan nasıl para kazanılır, İddaadan para kazanmaTakımların analizlerini yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta iddaa oynayacağınız maçı yöneten hakeme yönelik incelemedir. Bir hakemin vereceği kararlar da maçın gidişatını etkileyeceğinden bu noktanın gözden kaçırılmaması gerektiği aşikardır. Tüm bu incelemeleri yaptıktan sonra iddaa kuponlarınıız oluşturmaya geçebilirsiniz.

İddaadan nasıl para kazanılır, sorusuna biraz da olsa giriş niteliğinde bilgi verdiğimize göre ikinci para kazanma tüyomuzu verebiliriz. Kuponlarınızda yer alacak maçların hepsinin aynı günde oynanaması gibi bir takıntınız varsa bundan vazgeçin. Bırakın kuponunuzda yer alacak maçlar 2 gün içinde oynanacak olsun. Önemli olan bir gün önce ve bir gün sonra para kazanmanız değil para kazanmanızdır. Aceleci davranırsanız yanlış kararlar alarak kuponlarınızı yatırabilirsiniz. Aceleci olmaktan vazgeçtiğinizde emin olun para kazanabilirsiniz. İddaadan para kazanma konumuzun sonuna geldik. Basit ama etkili birkaç tavsiye verdiğimiz bu yazımız umuyoruz ki işinize yarar.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir