İddaa Sistem 0 1 9 Nedir, Nasıl Oynanır?

Okurlarımızdan gelen sorulara baktığımızda sistem 0 1 9’u da yazma gereği duyduk. Bu sistem çeşidi birbirine çok benzeyen diğer sistem türlerinden de oluşuyor ve aralarında çok küçük farklar var. Bu farkların daha iyi anlaşılması için bu yazımızda iddaa sistem 0 1 9 nedir açıklayalım dedik. Diğer bir popüler soruda sistem 0 1 9 nasıl oynanır? Tabi ki bu soruyu ve daha fazlasını cevapladık yazımızda. Dilerseniz devam edelim.

Öncelikle sistem 0 1 9 nasıl oynanır açıklık getirelim. 3 tane banko maç seçiyorsunuz. Bu maçları kupona işaretliyorsunuz. Tabi her kolonda banko olduğunu ifade eden “B” kutucuğunu da işaretlemeyi unutmuyoruz. Ardından yapılması gereken şey ise dilediğiniz şekilde tahminde bulunacağınız 9 tane maç yazıyorsunuz. Bu maçları yazarken mbs veya başka bir şeyin önemi yok. Kuponu yaptık ve yatırdık. Peki sistem 0 1 9 hesaplaması nasıl yapılıyor? İddaada sistem 0 1 9’dan para almanız için yazmış olduğunuz 3 banko maçın mutlaka tutması gerekiyor.

Diyelim ki bankolarınız tuttu. Bu bankoları çarpın ve bir kenara yazın. Diğer yazdığınız 9 maçtan da ikisi tuttu. Şimdi bu tutan iki maçtan birini bankoların altına yazın ve bu 4 maçın oranlarını çarpın. Bunu da yazın bir kenara. Ardından ilk tutan maçı çıkarın onun yerine ikinci tutan maçı bankoların altına yazın ve yine çarpın. Bunu da diğer çarptıklarınızın yanına yazın ve hepsini toplayın. Alacağınız parayı bulmuş olacaksınız. İkiden fazla maçınız tutarsa aynı şekilde devam ediyoruz. Tek tek bankoların altına ekleyip çarpıyoruz ve sonuçları topluyoruz. Yazdığınız tüm maçlar tutarsa zaten kuponun altındaki rakamı kazanmış oluyorsunuz.

iddaa sistem 0 1 9 nasıl oynanır?, iddaa sistem 0 1 9 nedir?, iddaa sistem 0 1 9 hesaplama, iddaa sistem 0 1 9 kaç para?

İddaa sistem 0 1 9 kaç para diye soranlar oluyor. Sistem 0 1 9 toplamda 11 ayrı kupon oluştuğu için 11 TL’dir. Bir kupon bankolarınız, ardından diğer 9 maç bankoların altına tek tek eklenerek 4 maçlık 9 ayrı kupon oluşuyor ve tüm maçlarınızın bir arada olduğu diğer bir kupon var.

Peki sistem 0 1 9 ile sistem 0 9 arasındaki fark nedir? Sistem 0 9’da iki şekilde para alabiliyorsunuz. Ya bankolarınızın parasını alırsınız ya da yazdığınız tüm maçlarınızın tutmasıyla kazanmış olursunuz. Örneğin bankolarınız tuttu ve yazdığınız 9 maçtan 5’i tuttu. Bu durumda sadece bankoların çarpımını alıyorsunuz.

Online iddaa oynamak her oyuncu için kupon yapma derdine son verecektir. İddaa bayilerine gidip oynamaktansa internetten güvenilir iddaa firmalarını seçerek çok daha hızlı şekilde kuponlarınızı bir kaç tuşa basarak oluşturmanız mümkün.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir