İddaa Sistem 8 9 Nedir, Nasıl Oynanır?

iddaa sistem 8 9 nedir?, sistem 8 9 da kaç maç tutması lazım?, sistem 8 9 kazanç nasıl hesaplanır?, sistem 8 9 nasıl oynanır?, sistem 8 9 ne kadar

İddaa sistem konusunun uzman sitesinden merhabalar hepinize. Sistem hesaplamalardan tutun da nedir, nasıl oynanır başlıklarında ne kadar bilinmeyen, merak edilen varsa sayfamızda sizlerle buluşturuyoruz. Bugün çok maç oynamayıp tek maçtan yatanların işine yarayacak olan sistem 8 9’u anlatıyoruz. Peki iddaa sistem 8 9 nedir ve nasıl oynanır?

Sistem 8 9’un mantığı tıpkı sistem 3 4, sistem 4 5, sistem 2 3 gibidir. Eğer 9 maç yazıp sistem 8 9 oynarsanız bir maçınız yatsa bile kalan 8 maçın parasını alıyorsunuz. Nasıl oynandığına gelirsek herhangi bir kuralı yok. Yani bazı sistemler gibi maç yazarken mbs veya banko derdiniz olmuyor. Dilediğiniz şekilde tüm maçlara tahmin oynayabiliyorsunuz. Basketbol maçlarıyla kombinede yapabilirsiniz, sadece ilk yarı veya alt üst de oynayabilirsiniz. Kısacası her şey tamamıyla size kalmış.

Sistem 8 9 da Kaç Maç Tutması Lazım?

Yazımızın başında söylediğimiz gibi en az 8 maçınızın tutması yeterli. Yazacağınız maç sayısı ise size kalmış ister 9 maç yazın isterseniz 10, 11 maç yazın. Tabi maç sayısı arttıkça kupon kombinasyonları da arttığı için ücret değişecektir.

Sistem 8 9 Ne Kadar?

9 maçlık oynayacaksanız ücreti 10 TL. Eğer 10 maç yazıp oynayacaksanız bu sefer 55 TL ödemeniz gerekiyor. 10 maç oynayacaklara tavsiyeme 55 TL yatırmayı gözden çıkardıysanız sistem 8 9 10 oynayın 56 TL verin daha iyi. Çünkü 10 maçınızın hepsi tuttuğunda sadece 8 ve 9 lu kuponların parasını alıyorsunuz. Ama 1 TL fazla vererek 10 maçın çarpımını da alabiliyorsunuz.

sistem 8 9

Sistem 8 9 Kazanç Nasıl Hesaplanır?

Eğer ki 8 maçınız tutarsa hesap kolay. Tutan maçları çarpımını alıyorsunuz. 9 maç yazdıysanız hepsi tuttuğunda da yine hesap kolay kupondaki maksimum kazanç yazan bedeli alıyoruz. İşin karışık olan kısmı 10 maç yazıp da sistem 8 9 oynadığımızda. Bu şekilde yazıp 9 maçınız tutarsa bu sefer hesaplamada kombinasyonlar devreye giriyor. Bu durumda tek yapmanız gereken yorum kısmından bize tutan maçlarınızın oranlarını yazmak. Biz sizlere hemen hesaplarız.

Sistem oyunlarının karmaşıklığından sıkılanlar veya kupon doldurmak istemeyenler sitemizdeki sağ ve sol kısımlardaki online iddaa bahis sitelerinden herhangi birini veya bir kaçını tercih ederek çok daha hızlı hareket edebilirler. Bu sitelerde tek tıkla istediğiniz maça tek maç, canlı iddaa veya sistem, kombine kuponlar yapabilirsiniz. Ekstra olarak oranları da iddaa bayii oranlarından çok daha yüksek. Bültene baktığınızda oranların ne denli oynanabilir olduğunu kendi gözlerinizle de görebilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

4 Yorumlar

 1. hüseyin dedi ki:

  selam ben 12 mac yaptim 3banko sistem 8-9 yaptim bankolar geldi 3 mac tutmadi ama 9 macim tuttu param alman gerekmiyormu

 2. Fatih dedi ki:

  Ben bugün 9 maçlık sistem oynadım 7 tane maç ile kazanır şekilde yani 7/9
  Kupon tutarı: 252 ( 36 x 7.00 ) maksimum kazanç 7 milyar küsürdü.
  7 maçım yakaladı tutan maçların oranları;
  1.32 , 1.66 , 2.35 , 2.05 , 1.64 , 1.27, 1.48 kazancım ne kadar olacak hesaplamanızı rica ediyorum.

 3. Tezcan dedi ki:

  Peki mesela 8 mac tuttu sistem 8,9 da 8 macin carpini topladik hani sistem 8.9 a 10 tl yatirdik ya 8 macin carpimindan sonra carpi 10 yapiyormuyuz yoksa o sadece 8 macin cikan toplaminimi aliyoruz

 4. metin dedi ki:

  merhaba kardeşim bugün nesine den 11 maç kupon yaptım sistem 4 dedim 6 banko yaptım bankolar dahil 7 maç geldi kupon kaybetti dedi yardımcı olur musun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir