İddaa Toplam Gol Tahmini

İddaa kuponlarınızın tutma şansını arttırmak istiyorsanız bugün bahsedeceğimiz iddaa toplam gol tahmini işinize yarayabilir. Makalemizde iddaa toplam gol tahmini nedir anlatacak ve iddaa toplam gol tahmini nasıl oynanır resimli anlatım ile daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İddaa toplam gol tahmini oynanacak bir maçta en az ve en fazla toplamda kaç gol olacağını tahmine etmedir. İddaa oynarken 0-1, 2-3, 4-6 ve 7+ olmak üzere 3 farklı şekilde toplam gol tahmini yapabilirsiniz. Biraz sonra tek tek toplam gol tahminleri hakkında bilgi vereceğiz. Ancak öncelikle neden toplam gol tahmini oynamalısınız biraz bundna bahsedelim.

Bir maçı hangi takımın kazanacağını her zaman tahmin etmek mümkün olmayabilir. Ancak toplamda maçta kaç gol olacağını tahmin etmek daha olasıdır. İşte bu sebeple bir maçın sonucunda hangi takımın galip geleceğini tahmin edemiyorsanız toplam kaç gol atılacağını tahmin ederek kuponlarınızın yatmamasını sağlayabilirsiniz.

İddaa 0-1 toplam gol: Bu tahmine göre oynanacka maçta ya hiç gol olmayacak ya da en fazla 1 gol olacak demektir. Kuponlarınızda bir maç için 0-1 toplam gol tahmininde bulunursanız o maçta en fazla 1 gol atılmalıdır. Eğer 1 golden fazla gol olursa tahmininiz tutmayacaktır.

İddaa 2-3 toplam gol: Bu tahmine göre ise oynanacak maçta en az 2 gol ve en fazla 3 gol olacak demektir. A takımı ile B takımı arasında bir maç oynandığını varsayarsak ve bu takımların maçı için 2-3 toplam gol tahmininde bulunduğunuzu düşürsek maçta en az 2 en fazla 3 gol olmalıdır ki tahmininiz tutsun.

İddaa 4-6 toplam gol: Aynen 2-3 toplam gol tahmininde olduğu gibi oynanacak bir maçtaki alt ve üst sınır sayısını belirtir. Ancak bu kez oynanacak maçta en az 4 en fazla 6 gol olmalıdır. 4 golden az ya da 6 golden fazla gol atılır ise oynanacka 4-6 tahmini yatacaktır.

İddaa 7+ toplam gol: Bu tahmine göre ise maçta en az 7 gol olmalıdır. Eğer oynanan maçta 7 golden az gol olursa 7+ tahmini yatar.

Gerçek kupon üzerinde toplam gol oynamak için öncelikle maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin. Daha sonra resimde siyah dikdörtgen içinde gördüğünüz toplam gol alanlarından hangisine tahminde bulunmak istiyorsanız onu işaretleyin.iddaa toplam gol tahmini, iddaa toplam gol tahmini nedir, iddaa toplam gol tahmini nasıl oynanır resimli anlatım

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir