İlk Yarı 1.5 Üst Hangi İdda Sitelerinde Oynanmalıdır?

Yeni bir konu ile tekrar beraberiz. Uzun zaman çabalardan sonra sizlerden gelen yorumları da baz alarak iddaa ilk yarı 1.5 gol üstü seçeneğine dair bir açıklamalar yapalım dedik. İddaada herkesin dilinden anlamak gerekiyor. İstekler hiç bitmiyor. Bir sonraki başlıklarda maç sonucuna dair de bir şeyler olacak. Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Bazıları iddaa iy 1.5 üstü nasıl oynanır diye soruyor bazıları da iddaa da ilk yarı 1.5 üstü nasıl oynanır diye soruyor. Neyse bizim için önemli olan her soruya cevap verebiliyor olmamız. Tahminde bulunduğunuz maçta ilk yarı yani ilk 45 dakika kimin gol attığının herhangi bir önemi olmamakla beraber ne şekilde atıldığının da bir önemi yok, en az 2 gol ve üzeri olması gerekiyor ki o maç ilk yarı 1.5 üstü oldu diyebilelim. Bir gol yetmez en az iki gol şart, unutmayın. İki golden fazla olması sorun değil. Tabi bu şekilde ilk yarısında iki gol olacak maçlar bulmak için iyi bir çalışma yapmanız gerekiyor. Bulduğunuz takdirde getirisi de güzel olacaktır mutlaka. Hangi maça 1.5 üstü oynayacağımızın kararını verdik ve sıra geldi iddaa kuponuna aktarmaya. Örnek olarak seçtiğimiz maç Barcelona – Real Madrid maçı olsun ve hep birlikte yapalım. Kodu sallıyoruz. Maçın kodunu 234 yaptık. Altta gördüğümüz gibi maçın kodunu işaretledikten sonra “İY” yazan bölümde 1-0-2 seçenekleri bulunmaktadır. Buradan “1” yazan kutucuğu işaretliyoruz. Onun hemen altında alt üst bölmeleri var. Buradan da üstü “Ü” işaretliyoruz. Bu yaptığımız kodlamanın açılımı; maçın ilk yarısında 1’in üzerinde gol olacak anlamına geliyor. Yani bizim deyimimizle ilk yarı 1.5 gol üstü.

ilk yarı 1.5 gol üstü nasıl işaretlenir?

Bugün ilk yarı 1.5 gol üstü nedir konusuna değindik. Bu konuya dair bir diğer kaynak ise https://www.rantandroam.com/ sayfasıdır. Bu sayfada yer alan tüm içerik ilk yarı 1.5 üstü için yazılmış ve gelen kişiler için yorum özelliği de aktiftir. Dilediğiniz an yorumdan yazarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Buraya kadar her şey gayet iyi, çünkü nasıl oynandığını öğrenmiş oldunuz. Bir diğer üzerinde durulması ve konuşulması gereken şey ise bu oyunları nerede oynamamız gerektiğidir. O kadar çok iddaa sitesi var ki hangisinin ne kadar iyi çalıştığını bilmek imkansıza yakın görünüyor. Bu yüzden çok iyi tercihler ve analizler yapmalısınız.

idda oynaBu şu demek oluyor; bu zamana kadar işini en iyi şekilde yapan iddaa firmaları illa ki var ama çok güven kaybedenler oldu. Parasını yatırıp çekemeyenlerden tutun da hesap kapatmalara kadar gidenler var. Tabi oyuncularda da suçlar var. Gidip şikeli maç satın alıp sadece bir maç üzerinden çok açık şekilde çok yüksek miktarlar kazanmak isteyenler var. Böyle olunca hesap kapatmalar normal tabi. Kendiniz için iddaa siteleri tablosu hazırlamalısınız. Kaliteli olanları tek tek ayırın. Küçük miktarlarda hesap bakiyenizi doldurun. Malta lisanslı olanları daha bir ön plana çıkarabilirsiniz. Çünkü idda oynamak için onlar herhangi bir sıkıntı yaratamazlar. Malta Loto ve Şans Oyunları kurumuna bağlılar. CVS alt yapısı kullandıkları için yine diğer firmalara göre daha öndeler. Tek maç, canlı iddaa, maç izleme, sistem kuponları, ilk yarı 0.5, 1.5, 2.5, 2.5 gol üstü seçenekleri ve daha bir çok servis ile kararınıza etki edeceklerinden şüphemiz yok.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir